EXPOSE - Inwentaryzacja

Inwentaryzacja jest zwykle organizowana na konkretne potrzeby firmy. Zazwyczaj są to projekty wymagające dużego nakładu pracy fizycznej, umiejętności operacyjnych i użytkowania specjalistycznego sprzętu i narzędzi.

Właśnie na przeciw tym potrzebom wychodzi nasza firma, od lat wspierająca firmy w procesie inwentaryzacji.

 

Dla klientów świadczymy usługi w pełnym zakresie, tzw. ‘one-stop-shop’. Przeprowadzamy inwentaryzację (począwszy od planów, mapowania produktów, zarządzania, aż po wykonanie samej usługi inwentaryzacji) oraz oferujemy naszym klientom rozwiązania i wsparcie przy użyciu zaawansowanego sprzętu i interfejsu zliczającego dane, z możliwą integracją z każdym oprogramowaniem do inwentaryzacji. Co najważniejsze, usługa jest wykonywana przez profesjonalny zespół ludzi pracujących pod okiem doświadczonych project managerów.

 

Projekt inwentaryzacji jest przeprowadzany przez naszego managera ds. projektów oraz zespół doświadczonych pracowników, a wszystkie zlecenia wykonujemy przy użyciu nowoczesnych skanerów inwentaryzacyjnych.

Oferujemy następujące rodzaje inwentaryzacji:

Ponadto, należymy do organizacji oferującej firmom dodatkowe rozwiązania, pozwalające na usprawnienie funkcjonowania organizacji.

Nasz zespół
 

Rafi Elimelech

Chairman

Maciej Skorski

CEO

Natalia Hakenberg

Product Manager EU

Itay Levy

International Operations Manager

Vered Levinstein

Tender Manager

CPA Shlomi Elazar

International CFO

Ido Idan

Head of IT

Kasia Czaplicka

Team Manager

Paulina Suska

CFO Poland